Firmy Warszawa - Katalog firm

CGT Burnus

CGT Burnus CGT Burnus s.c. jest firmą, której usługi skupiają się na produkcji konstrukcji stalowych. Produkty firmy CGT można wykorzystać zarówno na prywatnej posesji, jak i na terenie siedziby firmowej.

W skład oferty firmy CGT wchodzi produkcja garaży stalowych, domków i altan ogrodowych, kojców dla psów oraz pomieszczeń gospodarczych. Cechą szczególną produktów oferowanych przez firmę, jest wysoka jakość i estetyka wykonania.

Firma CGT działa nieprzerwanie od roku 2003. Lata współpracy zaowocowały zdobyciem wiedzy i doświadczenia. Dziś, klienci mogą liczyć na najwyższą jakość produktów. Materiały, jakie są wybierane do procesu produkcji, są starannie selekcjonowane.

Klienci mogą liczyć na działalność Biura Obsługi Klienta. Konsultanci udzielają wszelkich informacji od poniedziałku do soboty.

Usługi CGT Burnus są świadczone nie tylko w Polsce. Firma, przez ponad 15 lat zdobyła uznanie swoich produktów również za granicą. Konstrukcje stalowe polskiej produkcji są oferowane w Niemczech, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Szczegóły strony www.cgt.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.cgt.com.pl:

CGT Burnus